Dlaczego skorzystanie z usług transportowych jest dobrym pomysłem?

Spedycja jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Sprawnie działająca logistyka oparta na transporcie hurtowym i detalicznym pozwala dostarczyć skutecznie i szybko dostarczyć produkty od producenta, do klienta końcowego. W jaki sposób firma Transpol odpowiada na zapotrzebowanie klientów?

Zakres usług

Firma Transpol skupia się przede wszystkim na szeroko pojętej ofercie transportowej, zajmują się więc transportem w sposób bezpośredni, oferując osobiste przewiezienie towaru, jednocześnie, zapewniając profesjonalny kontakt z klientem. Ze względu na zaawansowane systemy GPS oraz całodobową obsługę, klienci korzystający z usług firmy mają możliwość kontroli w czasie rzeczywistym lokalizacji ładunku, umożliwia to optymalizację procesów transportowych, co może doprowadzić do dużych oszczędności. Rozwiązanie to jednocześnie daje klientowi poczucie bezpieczeństwo co do powierzonego towaru. Jakie konkretnie rodzaje transportu są oferowane?

Klienci firmy mają możliwość skorzystania z kilku opcji, pierwszą z nich, jest transport materiałów budowlanych, można do nich zaliczyć cegły, pustaki, czy też belki bądź cement. Zależnie od transportowego towaru forma jego załadunku oraz pojazd, którym będzie on transportowany, dobierane są indywidualnie, dzięki temu, klient ma pewność, że zlecenie zostanie wykonane w jak najoptymalniejszy sposób, zachowując minimalny czas trwania przejazdu. W przypadku branży budowlanej istotna będzie również usługa transportu specjalistycznego, jak również wielkogabarytowego. W jakich sytuacjach będzie on przydatny? Za każdym razem, kiedy ładunek konieczny do przewiezienia ma wagę lub wymiary niepozwalające skorzystać z normalnej naczepy. W takiej sytuacji konieczne jest skorzystanie ze specjalnej naczepy niskopodłogowej, ma ona zdecydowanie większą ładowność, jednocześnie charakteryzując się znacznie większymi wymiarami. Transport ponadgabarytowy to jednak nie tylko przewiezienie ładunku, ale również duża ilość pracy organizacyjnej, takiej jak ustalenie czasu i trasy przejazdu, jak również skorzystanie z usług profesjonalnych pilotów. Firma Transpol oferuje kompleksową obsługę, oznacza to, że klient będzie miał zapewnione wszystko, co będzie potrzebne do transportu, od samej naczepy, przez obsługę, kończąc na wykwalifikowanym pilocie i wypełnieniem wymaganych dokumentów.

Wynajem wraz z obsługą

Poza usługami transportowymi w ofercie znaleźć można również możliwość wynajmu podnośników koszowych, wraz z wykwalifikowaną obsługą, dla kogo będzie to przydatna oferta? Na pewno mogą skorzystać z niej firmy i osoby prywatne zajmujące się okazjonalną pracą na wysokościach. W momencie, kiedy praca na wysokości nie jest codziennością, mało która firma decyduje się na zakup własnego podnośnika, wraz z odpowiednim przeszkoleniem personelu, w takiej sytuacji, doskonałą alternatywą jest wynajem dobowy. Umożliwi on dostęp do dachów, bilbordów, czy wysokich drzew, co umożliwi wykonanie wszelkich niezbędnych prac, jednocześnie umożliwiając przyjęcie zlecenia, które w innej sytuacji musiałoby zostać odwołane, ze względu na trudności z dostępem. Jakie osiągi mają podnośniki oferowane przez firmę? Udźwig kosza wynosi 200 kg, natomiast wysokość 28 m, w połączeniu z prawie 9 metrowym zasięgiem umożliwia dostęp do większości problematycznych miejsc.

Dźwig koszykowy jest niezwykle przydatny w wielu pracach

Paczki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, Transpol daje możliwość skorzystania z usługi Taxi bagażowego. Na czym ona polega? Jest to usługa kurierska skierowana w dużej mierze do przedsiębiorstw, umożliwia ona transport maszyn, urządzeń, palet czy materiałów budowlanych na terenie gdańska i okolic. Możliwe jest również skorzystanie z usługi jako osoba prywatna, Do czego można będzie ją wtedy wykorzystać? Przede wszystkim do przeprowadzek, w takiej sytuacji, możliwe jest skorzystanie z opcji dłuższej trasy. Warto zaznaczyć, że wszystkie transporty są zabezpieczone poprzez odpowiednią polisę OC, nie występuje więc problem zwiększonego ryzyka, mimo to, towar za każdym razem jest profesjonalnie zabezpieczany, aby zminimalizować ryzyko jakichkolwiek problemów.

Ważne jest dotarcie do klienta na czas

Kontenery są istotne

Poza usługami spedycji, transportu wielkogabarytowego, oraz wynajmu podnośników, firma daje możliwość również transportowania kontenerów. Umożliwia to przewiezienie szalunków, rusztowań stalowych, ale również baraków czy kontenerów sanitarnych. Transport hds w Gdańsku z firmą Transpol jest nie tylko gwarancją profesjonalności, ale również profesjonalnie wykonanej usługi. Ze względu na dużą ilość pojazdów z żurawiami hydraulicznymi transport hds w Gdańsku ma możliwość spełnić oczekiwania klientów, którzy wymagają transportu dużej ilości towaru w bardzo krótkim czasie. Co więcej, ze względu na zaawansowanie pojazdów i udźwig wynoszący aż 9,5 tony, dowolność w transportowanych towarze jest bardzo duża.

Kontenery są podstawą transportu lądowego i morskiego

Jak widać, jeżeli potrzebny jest transport, firma Transpol będzie doskonałym wyborem, ze względu na profesjonalne podejście, oraz przystępne ceny, zaufało im już setki klientów.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „TRANSPOL” Jolanta Waszkiewicz
ul. Litewska 4 C,
80-719 Gdańsk
woj. Pomorskie

Telefon: 600-931-087

Kontakt